X

We detected that you log in from the UK, do you want to visit our UK website ?  Click here Browse region

Select a brand

Ingenico Ukraine Профіль компанії

"Компанія Ingenico присутня на українському ринку з 1997 року, через місцевого партнера: компанію «Банкомзв‘язок». З метою посилення своєї присутності в Україні, Ingenico Group у квітні 2017 придбала у партнера 100% POS-термінального бізнесу, який став ТОВ «Інженіко Україна» - Ingenico Ukraine LLC. Після придбання Ingenico компанією Worldline - ТОВ «Інженіко Україна» було інтегровано в Глобальну бізнес-лінію Terminal Solutions and Services (GBL TSS) компанії Worldline, що працює під брендом «Ingenico, бренд Worldline»."

Рішення від  Ingenico дозволяє торговцям проводити платежі за допомогою всіх способів оплати (кредитні карти, дебетні карти, картки лояльності, гаманці та  альтернативні способи оплати) для будь-якого роздрібного бізнеса, великого чи малого. Наш широкий спектр платіжних терміналів -  може бути встановлений в магазинах, інтегрований в касові системи, пропонуються мобільні рішення для підприємств готельного бізнесу,  для систем самообслуговання,  включаючи кіоски, торгові автомати і квиткові автомати, тощо.

Ingenico очолює цифрову трансформацію бізнесу, об'єднуючи світ платежів з додатковими послугами, що надаються через POS-термінал. Ця стратегія розширила діапазон можливостей для електронних платіжних систем, дозволяючи споживачам отримувати вигоду від швидких, простих і безпечних покупок.

Платформа AXIUM, що була нещодавно запущена  - розкриває весь потенціал відкритого і універсального POS-терміналу на Android v10, забезпечуючи безпечний доступ до набору платіжних і бізнес-сервісів. Цей інноваційний підхід збагачує взаємодію з клієнтами, виходячи за рамки простої оплати і пропонуючи повний досвід покупок, який включає лояльність, електронне виставлення рахунків, оплату послуг і інтеграцію з електронною комерцією.

 

презентація про Ingenico Ukraine