X

We detected that you log in from the UK, do you want to visit our UK website ?  Click here Browse region

Select a brand

Stworzenie światowej klasy mistrza płatności cyfrowych. Ingenico dołącza do Worldline

Ingenico Polska

Worldline i Ingenico połączyły siły, aby zostać mistrzem płatności. Oferujemy bezpieczne i innowacyjne rozwiązania płatnicze dla firm offline i online.

Od 28 października 2020 roku Ingenico dołączyło do grupy Worldline. Dowiedz się więcej o Worldline.

Worldline to największy europejski gracz w usługach płatniczych i czwarty co do wielkości gracz na świecie. Worldline zapewnia swoim klientom trwałe, godne zaufania i bezpieczne rozwiązania w całym łańcuchu wartości płatniczych i oferuje najlepsze w swojej klasie usługi płatnicze, od POS, płatności online, rozwiązania omnichannel po wydawanie i pozyskiwanie oraz bankowość cyfrową do prawie miliona sprzedawców i 1200 banków oraz instytucje finansowe. Zatrudniająca 20 000 pracowników i zasilana zaangażowaniem niektórych z największych talentów w branży płatniczej, Worldline kształtuje nowe sposoby płacenia, życia i prowadzenia działalności.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania Ingenico pozwalają naszym Klientom sprawnie odpowiadać na oczekiwania Konsumentów, zapewniając najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności, ergonomii i bezpieczeństwa. Tym samym, Ingenico nie tylko dostarcza firmom Innowacyjnych Narzędzi płatniczych, ale również przyczynia się do rozwoju ich biznesu.

Bogata wiedzę i doświadczenie, które od lat zdobywamy działając globalnie, łączymy z doskonałą znajomością potrzeb i oczekiwań lokalnych rynków. Ze względu na oferowane bezpieczeństwo i wsparcie, produkty Ingenico są najczęściej wybierane przez Instytucje Finansowe, Banki, Sieci handlowe oraz sprzedawców detalicznych.

Jeśli Maja Państwo pytania dotyczące Produktów Ingenico, Zapraszamy Do kontaktu z naszym oddziałem.