X

We detected that you log in from the United States, do you want to visit our US website?  Click here Browse region

Select a brand

Ingenico Polska

Ingenico jest wiodącym producentem terminali płatniczych, które cieszą się zaufaniem Klientów na całym świecie. Nasza szeroka oferta nowoczesnych urządzeń do obsługi płatności bezgotówkowych gwarantuje, że każdej firmie – niezależnie od jej wielkości i branży, w jakiej działa – jesteśmy w stanie zaproponować produkt idealnie dopasowany do jej potrzeb.

Ingenico, Jako Światowy lider w dostarczaniu Rozwiązań Technologicznych w zakresie Obsługi transakcji oraz systemów zarządzania płatnościami, poprzez oferowane produkty sprawia, że dokonywanie płatności elektronicznych jest szybkie, łatwe i bezpieczne.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania Ingenico pozwalają naszym Klientom sprawnie odpowiadać na oczekiwania Konsumentów, zapewniając najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności, ergonomii i bezpieczeństwa. Tym samym, Ingenico nie tylko dostarcza firmom Innowacyjnych Narzędzi płatniczych, ale również przyczynia się do rozwoju ich biznesu.

Bogata wiedzę i doświadczenie, które od lat zdobywamy działając globalnie, łączymy z doskonałą znajomością potrzeb i oczekiwań lokalnych rynków. Ze względu na oferowane bezpieczeństwo i wsparcie, produkty Ingenico są najczęściej wybierane przez Instytucje Finansowe, Banki, Sieci handlowe oraz sprzedawców detalicznych.

Jeśli Maja Państwo pytania dotyczące Produktów Ingenico, Zapraszamy Do kontaktu z naszym oddziałem.

Smart Terminals

ePayments

Payment Services