X

We detected that you log in from the United States, do you want to visit our US website?  Click here Browse region

Select a brand

Ingenico Złotym Partnerem IX edycji Cashless Congress

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Cashless Congress!

Konferencja, której Ingenico jest Złotym Partnerem, odbędzie się w trybie hybrydowym już 8 i 9 czerwca br. w Warszawie. Cashless Congress (dotychczas Międzynarodowy Kongres Płatności Bezgotówkowych) od lat łączy środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej, poprzez wymianę poglądów na tematy interesujące dla branży – dotyczące zmian prawnych, nowych trendów produktowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, aktywności na rzecz płatności bezgotówkowych. W tym roku w ramach wydarzenia spotka się ponad 600 uczestników, w tym 30 prelegentów, którzy wystąpią na dwóch scenach - Main Stage i Paytech Arena.

W czasie IX edycji Kongresu będziemy czekać na gości na naszym firmowym stoisku Ingenico, gdzie zaprezentujemy najnowsze nasze produkty. Do obejrzenia i przetestowania dla uczestników wybraliśmy aż 20 flagowych terminali, w tym najnowsze, wykorzystujące system Android 10, serię przygotowaną dla sieci retail: Lane (m.in 3000 i 7000), urządzenia samoobsługowe Open i Self oraz produkty Ingenico TETRA dobrze już znane, z ugruntowaną na rynku pozycją. Na miejscu dostępni będą nasi eksperci, którzy wytłumaczą wszystkie wykorzystywane rozwiązania i odpowiedzą na pytania.

Kongres to także okazja do spotkania i merytorycznej dyskusji. W ramach pierwszego dnia konferencji, 8 czerwca o godz. 11:45 – 12:00 na Main Stage nasi eksperci Mikołaj Bobiński, Country Manager Ingenico Polska oraz Jacek Rosochacki, Dyrektor Techniczny na Europę Wschodnią – przedstawią prezentację „Cashless life i urządzenia płatnicze”, w ramach której opowiedzą m.in.:

·         Jak usługi realizowane na terminalach zmieniają życie społeczeństwa na świecie i w Polsce?

·         Jakie są dodatkowe strumienie przychodów z istniejącej infrastruktur?

·         Jakie są nowe modele przychodowe wynikające z nowych funkcjonalności oraz przedstawią ich wdrażanie i monetyzację.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i do zobaczenia już niedługo