X

We detected that you log in from the United States, do you want to visit our US website?  Click here Browse region

Select a brand

Ingenico Group predstavuje Telium Tetra, aby posilnila obchod v rámci predajní na slovenskom trhu

Využitie bezpečných platieb Telium v kombinácii s flexibilitou programovacieho jazyka HTML5 podporí bezproblémovú integráciu podnikov a platobných riešení. Obchodníci na Slovensku tak budú môcť zvýšiť angažovanosť zákazníkov vo svojich prevádzkach.

Ingenico Group, (Euronext: FR0000125346 - ING), globálny líder v oblasti platieb, dnes na Slovensku predstavila svoju komplexnú globálnu ponuku v podobe nového produktu Telium Tetra. Vďaka nemu je možné na predajných miestach vytvoriť plne integrovaný obchodný ekosystém.

Dnešní zákazníci požadujú pri nákupoch rýchlosť, jednoduchosť a bezpečnosť. A to bez ohľadu na to, či sú v obchode, doma alebo na ulici. Rovnako ich nezaujíma použité zariadenie alebo technológia. To všetko zvyšuje nároky na obchodníkov, ktorí sa snažia vybudovať unikátnu zákaznícku skúsenosť a zabezpečiť predaj okamžite ako klient urobil svoje nákupné rozhodnutie. Výzvou je aj zvýšenie úrovne konverzií a ponuka služieb s pridanou hodnotou, ktoré podporujú dobrú povesť ich značky.

S Telium Tetra spúšťa Ingenico Group plne integrovaný obchodný ekosystém, v ktorom sa spájajú bezpečné platby s otvoreným svetom biznis aplikácií. To všetko preto, aby sa zlepšil zážitok spotrebiteľov a vytvárala sa pre nich pridaná hodnota.

Telium Tetra zahŕňa nasledujúce funkcie:

  • Nový operačný systém Telium Tetra,
  • Nový produktový rad terminálov: Desk/Lane/Move/Link,
  • Prístup k platobným aplikáciám novej generácie,
  • Platforma The Estate Manager,
  • The Marketplace (Obchod), ktorý ponúka aplikácie zamerané na obchodníkov a spotrebiteľov (kupóny, vernostné programy, digitálny marketing, pokladňa...)

Postavené na pevných základoch architektúry Ingenico Telium, nový operačný systém Telium Tetra kombinuje 30 rokov skúseností v oblasti bezpečných platieb s výkonom a flexibilitou webových HTML5 technológií pre vývoj funkčne bohatých biznis aplikácií. Terminály podporujú bezpečnostný štandard PCI PTS 4.x a vyšší, čo zabezpečuje, že dáta uložené na karte sú vždy bezpečné.

Ako súčasť nového radu EMV/NFC natívnych terminálov, tento nový operačný systém je schopný obsluhovať tak zabezpečené platobné aplikácie, ako aj užívateľské rozhranie otvorených biznis aplikácií. Banky a obchodníci budú tiež schopní jednoducho manažovať a na diaľku aktualizovať svoje terminály počas životného cyklu POS. To všetko im zabezpečia rozšírené funkcionality dostupné prostredníctvom platformy Estate Manager, vrátane zabezpečenia zásobovania, konektivity, bezpečnosti alebo údržby.

Vďaka využitiu komplexného portfólia viac ako 300 platobných metód, ktoré Ingenico Group využíva, obchodníci budú môcť akceptovať všetky relevantné platobné metódy a zariadenia, ktoré sú na trhu k dispozícii. Môže ísť napríklad o platbu kartou alebo virtuálnou peňaženkou (ako napríklad ApplePay alebo Google Wallet), či platbu prostredníctvom QR kódu.

Okrem toho, Telium Tetra ponúkne obchodníkom prístup k širokej škále biznis aplikácií tretích strán. Tým im umožní rozvíjať svoje podnikanie a vytvárať nové zákaznícke skúsenosti v obchode. Tieto aplikácie sú prístupné v novom elektronickom obchode Ingenico Marketplace. Vyvíjajú ich lokálni a nadnárodní partneri. Náš navýznamnejší lokálny partner spoločnosť AXASOFT je už 27 rokov poskytovateľom inovatívnych riešení pre finančné inštitúcie a verejný sektor.  Vo finančnom sektore, v oblasti debetných, kreditných a zákazníckych systémov ponúka viac ako len tradičné služby. Vývojom nových riešení pre platobné terminály sa zameriava na produkty s pridanou hodnotou, ako sú predplatené služby, platba faktúr a šekov, vernostné systémy a ďalšie. Platobné terminály Telium Tetra, ktoré môže dnes svojím klientom ponúknuť, majú vďaka svojím funkciám schopnosť zaujať a pre klienta sú atraktívne. V spolupráci s Tatra bankou pripravila spoločnosť Axasoft platobné riešenie, ktoré akceptuje platby realizované prostredníctvom aplikácie VIAMO na termináloch Telium Tetra.

Sme šťastní, že môžeme Telium Tetra priniesť na slovenský trh. Tento plne integrovaný obchodný ekosystém plne demonštruje potenciál platobných terminálov ako nového bodu interakcie obchodníkov s ich zákazníkmi,“ hovorí Martina Kirchrathová, country manažérka Ingenico Group pre Českú republiku a Slovensko. Telium Tetra prináša revolúciu užívateľského zážitku tak pre zákazníkov, ako aj pre obchodníkov. To všetko vďaka integrácii využívania HTML5 aplikácií, ktoré umožňujú obchodníkom zvyšovať tržby. Telium Tetra týmto reaguje na rýchle tempo moderného života zákazníkov zjednodušením nákupu rôznych služieb na jednom mieste (napríklad, klient môže zaplatiť za taxík počas vyrovnania účtu v reštaurácii). Telium Tetra ponúka dokonalý užívateľský zážitok v plne zabezpečenom prostredí.

Stáhnout

Stáhnout jako PDF Všeobecné Obchodní podmínky Ingenico CZ S s.r.o.