X

We detected that you log in from the UK, do you want to visit our UK website ?  Click here Browse region

Select a brand

Vytvoření světového šampiona v digitálních platbách. Ingenico se připojuje k Worldline

Ingenico Czech Republic & Slovakia

Společnosti Worldline a Ingenico se spojily, aby se stal šampiónem plateb. Nabízíme bezpečná a inovativní platební řešení pro offline a online podnikání.

Od 28 října 2020 se Ingenico připojilo ke skupině Worldline.

Worldline je největším evropským hráčem v platebních službách a čtvrtým největším hráčem na světě. Worldline poskytuje svým klientům udržitelná, důvěryhodná a bezpečná řešení napříč hodnotovým řetězcem plateb a nabízí nejlepší platební služby ve své třídě. Téměř milión obchodníků a 1,200 bank a finančních institucí spoléhá na jejich služby od POS, online platby, přes omnichannel řešení pro issuing & acquiring až po digitální bankovnictví. S 20,000 zaměstnanci formuje společnost Worldline nové způsoby placení, bydlení a podnikání.

Další informace o Worldline.

 

Naším cílem je usnadnit obchodníkům prodej prostřednictvím různých kanálů s využitím naší rozsáhlé nabídky inteligentních terminálů, platebních služeb a mobilních řešení, která dokáží na globální úrovni podporovat transakce v prodejnách, online i v mobilních zařízeních. Naše inovativní a spolehlivá řešení umožňují obchodníkům dokončit prodej bezprostředně po zákazníkově rozhodnutí, a zvýšit tak jeho celkovou spokojenost.

Zákazníci těží v obchodech a online z výhod naší rozsáhlé akceptační sítě, která dokonale kombinuje naše globální zkušenosti s místními řešeními. Propojujeme prodejce se všemi finančními institucemi a zajišťujeme přístup k nejširšímu portfoliu místních, národních, mezinárodních i alternativních způsobů platby.

Nabídka společnosti Ingenico Group je soustředěna do tří hlavních značek

V oboru platebních terminálů je značka Ingenico Smart Terminals na špici již 30 let a tvoří největší světovou akceptační síť Spravujeme nejširší portfolio terminálů spojujících ty nejpokročilejší technologie (NFC, QR kódy, biometrika…) s aktuálními bezpečnostními požadavky (EMV, PCI DSS). Dokážeme tak vyhovět všem potřebám odvětví i platebním scénářům (ať jde o platby v obchodech, mobilními zařízeními, samoobslužné platby…).

Ingenico ePayments je spolehlivou globální značkou platebních řešení určených pro online a mobilní nákupy. Naše řešení pomáhají prodejcům optimalizovat a rozvíjet podnikání díky pokročilým funkcím analýzy dat, prevence podvodů a více než 150 dostupným platebním metodám. Zásadní jsou také naše zkušenosti s přeshraničními nákupy.

Obchodníkům poskytujeme celou škálu platebních služeb. Náš centralizovaný management a zpracování transakcí a věrnostní programy vycházejí z hlubokých odborných zkušeností a umožňují našim klientům jednoduše a efektivně spravovat finanční transakce.

Stáhnout

Stáhnout jako PDF Všeobecné Obchodní podmínky Ingenico CZ S s.r.o.