X

We detected that you log in from the United States, do you want to visit our US website?  Click here Browse region

Select a brand

Ingenico Czech Republic & Slovakia

Poskytujeme obchodníkům ucelenou a inovativní nabídku služeb a řešení, které zjednodušují platební proces. Nakupování je tak rychlé, bezproblémové a bezpečné bez ohledu na prodejní kanál či způsob platby.

Naším cílem je usnadnit obchodníkům prodej prostřednictvím různých kanálů s využitím naší rozsáhlé nabídky inteligentních terminálů, platebních služeb a mobilních řešení, která dokáží na globální úrovni podporovat transakce v prodejnách, online i v mobilních zařízeních. Naše inovativní a spolehlivá řešení umožňují obchodníkům dokončit prodej bezprostředně po zákazníkově rozhodnutí, a zvýšit tak jeho celkovou spokojenost.

Zákazníci těží v obchodech a online z výhod naší rozsáhlé akceptační sítě, která dokonale kombinuje naše globální zkušenosti s místními řešeními. Propojujeme prodejce se všemi finančními institucemi a zajišťujeme přístup k nejširšímu portfoliu místních, národních, mezinárodních i alternativních způsobů platby.

Nabídka společnosti Ingenico Group je soustředěna do tří hlavních značek

Smart Terminals

V oboru platebních terminálů je značka Ingenico Smart Terminals na špici již 30 let a tvoří největší světovou akceptační síť Spravujeme nejširší portfolio terminálů spojujících ty nejpokročilejší technologie (NFC, QR kódy, biometrika…) s aktuálními bezpečnostními požadavky (EMV, PCI DSS). Dokážeme tak vyhovět všem potřebám odvětví i platebním scénářům (ať jde o platby v obchodech, mobilními zařízeními, samoobslužné platby…).

ePayments

Ingenico ePayments je spolehlivou globální značkou platebních řešení určených pro online a mobilní nákupy. Naše řešení pomáhají prodejcům optimalizovat a rozvíjet podnikání díky pokročilým funkcím analýzy dat, prevence podvodů a více než 150 dostupným platebním metodám. Zásadní jsou také naše zkušenosti s přeshraničními nákupy.

Payment Services

Obchodníkům poskytujeme celou škálu platebních služeb. Náš centralizovaný management a zpracování transakcí a věrnostní programy vycházejí z hlubokých odborných zkušeností a umožňují našim klientům jednoduše a efektivně spravovat finanční transakce.

Stáhnout

Stáhnout jako PDF Všeobecné Obchodní podmínky Ingenico CZ S s.r.o.